Warszawskie Centrum Promocji Zdrowia 
PANACEUM s.c. 

Bardzo dbamy o wysoki poziom usług, zgodny z obowiązującymi standardami tak, by jak najlepiej chronić i pielęgnować zdrowie naszych Klientów.

Witaminy C a Choroby sercowo-naczyniowe

Rola witaminy C w zapobieganiu i leczeniu chorób sercowo-naczyniowych jest ogromna. 

Oprócz dostarczania jej w codziennej diecie wraz z żywnością oraz suplementowania, dobrze jest skorzystać z wlewu dożylnego wit. C w większej dawce, szczególnie jeśli mamy poważniejszy problem z układem krążenia albo chcemy zminimalizować ryzyko wystąpienia choroby. 

Witamina C jako silny antyoksydant usuwa wolne rodniki tlenowe z organizmu, chroniąc nasz organizm przed utlenianiem i groźnymi w skutkach reakcjach rodnikowymi. Działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne witaminy C przyczynia się do wzmocnienia naczyń krwionośnych i utrzymania ich właściwej czynności. 

To zdrowie naczyń krwionośnych (żył i tętnic) jest podstawą prawidłowego funkcjonowania serca i układu krążenia. 

Dzięki profilaktycznym wlewom dożylnym z witaminy C poprawisz stan naczyń krwionośnych i znacznie zminimalizujesz ryzyko udaru, zawału serca, miażdżycy, nadciśnienia i innych chorób układu krążenia. 

Jeśli już cierpisz na wyżej wymienione schorzenia, wlewy dożylne witaminy C pomogą Ci w ich leczeniu i poprawią ogólny komfort życia. 

Dożylna forma podania witaminy C pozwala na przyjęcie o wiele większej jej dawki niż suplementacja doustna oraz nie stwarza ryzyka podrażnienia żołądka oraz niszczenia szkliwa na zębach.
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW