Warszawskie Centrum Promocji Zdrowia 
PANACEUM s.c. 

Bardzo dbamy o wysoki poziom usług, zgodny z obowiązującymi standardami tak, by jak najlepiej chronić i pielęgnować zdrowie naszych Klientów.

WLEWY DOŻYLNE WITAMINY C JAKO POMOC W SILNYM STRESIE

Chociaż stres jest zjawiskiem powszechnym i niemal każdy z nas co dzień go doświadcza, niekiedy wymyka nam się spod kontroli, powodując kłopoty ze snem, nerwowość, problemy z pamięcią i koncentracją oraz drażliwość. 

Prócz tych oczywistych następstw stresu, długotrwałe napięcie generuje różne problemy zdrowotne. Chroniczne napięcie i silny stres (wysoki poziom adrenaliny) powodują wytrącanie się z organizmu witaminy C, co powoduje m.inn. większą podatność na infekcje, szybsze starzenie się skóry oraz narażenie na wiele innych niekorzystnych następstw i chorób (szczególnie sercowo-naczyniowych). 

Przy stresującym trybie życia dostarczana wraz z pożywieniem witamina C „spala” się błyskawicznie i nie jesteśmy w stanie zapewnić sobie odpowiedniej jej ilości - suplementy witaminy C przyjmowane doustnie, w dużej ilości, mogą powodować podrażnienie przewodu pokarmowego. 

W takim przypadku warto przyjmować witaminę C w postaci wlewów dożylnych (kroplówek). 

Sprawdzą się tutaj kuracje profilaktyczne lub wspomagające walkę ze stresem. A przy okazji zadbamy o swoją odporność i zmniejszymy ryzyko chorób sercowo-naczyniowych, które tak często są wiązane ze stresującym trybem życiem.
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW