Warszawskie Centrum Promocji Zdrowia 
PANACEUM s.c. 

Bardzo dbamy o wysoki poziom usług, zgodny z obowiązującymi standardami tak, by jak najlepiej chronić i pielęgnować zdrowie naszych Klientów.

WITAMINA C PRZY WZMOŻONYM WYSIŁKU FIZYCZNYM

Zawodowe (ale także amatorskie) uprawianie sportu naraża nas na bardzo szybkie zużywanie zasobów witaminy C. 

Bardzo często podaż tej witaminy w diecie i suplementach nie nadąża za jej zużywaniem. Skutkuje to przede wszystkim szybkim męczeniem się, osłabieniem, narażeniem na infekcje i trudności w gojeniu się ran i kontuzji – na co przecież sportowcy są najbardziej narażeni. 

Kwas askorbinowy jest potrzebny do wytwarzania kolagenu, który buduje tkankę łączną chrząstek, co także ma ogromne znaczenie – szczególnie dla osób żyjących bardzo aktywnie. 

 Codzienna, nawet najbardziej starannie zaplanowana dieta może nie dostarczać potrzebnej dawki witaminy C, a już szczególnie przed zawodami czy maratonem lub tuż po nich warto zadbać o wzmocnienie i regenerację organizmu dzięki nasyceniu go witaminą C. 

Najszybciej i najefektywniej można to zrobić za pomocą wlewu dożylnego witaminy C, podczas którego w krótkim czasie dostarczymy sobie odpowiednią (ustaloną przez lekarza) dawkę. 

Także podczas intensywnych treningów dobrze jest poddawać się takiemu naturalnemu i bezpiecznemu „dopingowi”.
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW